Zabierz książkę na wakacje i weź udział w konkursie

"Wakacje z książką"- konkurs fotograficzny pod patronatem Wójta Gminy Załuski organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Załuskach

Zapraszamy mieszkańców Gminy Załuski do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Wakacje z książką” organizowanym pod patronatem Wójta Gminy Załuski przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Załuskach.

“Wakacje z książką” to tytuł konkursu, w którym może wziąć udział każdy mieszkaniec Gminy Załuski, niezależnie od wieku.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny i ma charakter amatorski, dlatego uczestnikami konkursu mogą być tylko osoby nieprowadzące profesjonalnej działalności fotograficznej.

W celu wzięcia udziału w konkursie, należy przesłać 1 zdjęcie związane z tematyką konkursu w formacie JPG. LUB PNG. na email: biblioteka@zaluski.pl z dopiskiem:  Konkurs fotograficzny „Wakacje z książką” wraz z kartą zgłoszeniową oraz podpisanymi oświadczeniami RODO (dostępne do pobrania na dole strony).

Prace konkursowe można nadsyłać do 31.08.2024 r.

Każde zdjęcie musi w nazwie zawierać imię i nazwisko oraz numer telefonu do uczestnika lub w przypadku osoby nieletniej do rodzica/opiekuna prawnego uczestnika.

Zdjęcia mogą przedstawiać dowolną interpretację tematu konkursu, czyli czytania książek w czasie wolnym, przy czym zdjęcia ukazujące treści niewłaściwe, niezgodne z tematyką konkursu, bądź uznawane powszechnie za nieobyczajne, czy niezgodne z prawem nie będą dopuszczone do konkursu.

Na zdjęciach niedopuszczalne jest również stosowanie fotomontażu.

Dla laureatów zostaną ufundowane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

!! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie wraz z pracą konkursową wypełnionego oraz odręcznie podpisanego zgłoszenia na konkurs wraz ze zgodami RODO na e-mail: biblioteka@zaluski.pl z dopiskiem: Konkurs fotograficzny „Wakacje z książką”:

DO POBRANIA: