Śpiewająca Biblioteka

Spotkanie autorskie z Edytą i Robertem Zarębskimi w Gminnej Bibliotece Publicznej w Załuskach.

„Śpiewająca biblioteka” czyli spotkanie z Babcią Grunią – Edytą i Robertem Zarębskimi.

W spotkaniu, które odbyło się 15.06.2023 we współpracy z Wójtem Gminy Załuski – Kamilem Koprowskim oraz Urzędem Gminy Załuski, brali udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kroczewie, Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Szczytnie oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej International Elementary School.

Wydarzenie przebiegło w radosnej atmosferze. W trakcie dzieci wysłuchały bajki, zaśpiewały z zaproszonymi gośćmi piosenkę pt. „Mądra rzeka” i entuzjastycznie odpowiadały na zadawane pytania.

Po zakończonym występie autorka pani Edyta Zarębska składała podpisy i dedykacje na zakupionych przez dzieci książkach.

Bardzo dziękujemy pani Edycie i panu Robertowi za wspaniały występ artystyczny, a dzieciom i ich nauczycielom za udział w spotkaniu i wspólny, miło spędzony czas.

W oczekiwaniu na spotkanie autorskie z dziećmi zostały przeprowadzone mini warsztaty z origami, które poprowadziła Ola z Gminnej Biblioteki Publicznej w Załuskach.