Otwarcie Parku Podworskiego w Kroczewie – kiermasz książki 16.06.2023 r.

16.06.2023 r. odbyło się oficjalne otwarcie Parku Podworskiego w Kroczewie. We współpracy z Urzędem Gminy Załuski oraz Radą Gminy Załuski przygotowaliśmy dla zaproszonych gości oraz mieszkańców gminy wiele atrakcji.

Otwarcie Parku Czarnowskich rozpoczęło uroczyste przecięcie wstęgi, w którym uczestniczyli Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Wiesław Raboszuk, Radni Sejmiku Województwa Mazowieckiego Paweł Obermeyer oraz Konrad Wojnarowski, Wójt Gminy Załuski Kamil Koprowski oraz Przewodnicząca Rady Gminy Załuski Agnieszka Dąbrowska.

Po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna zabawa. Uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z atrakcji zapewnionych przez animatorów, dmuchańców dla dzieci, grilla, rikszy z lodami oraz kiermaszu książek.

Dziękujemy za liczne przybycie i wspaniały, wspólnie spędzony czas.