Wakacyjne kino plenerowe w Parku Podworskim w Kroczewie

Serdecznie zapraszamy w piątek, 23. sierpnia na godz. 20:00 do Parku Podworskiego w Kroczewie na seans filmowy pod chmurką.

Tym razem to mieszkańcy gminy Załuski w głosowaniu, które trwało do 18. sierpnia zadecydowali, jaki film będzie wyświetlany w trakcie wydarzenia. Zwyciężył film pt.: „Ferrari” w reżyserii Michaela Manna.

Film opowiada o losach słynnego Enzo Ferrai (Adam Driver), byłego kierowcy rajdowego, który wraz z żoną Laurą (Penelope Cruz) od 10 lat buduje firmę, która staje na skraju bankructwa. Bohater znajduje się w trudnym momencie życia, a to nie koniec jego problemów.

Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. W tej sytuacji Enzo decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów na świecie. Liczącym ponad 1500 kilometrów rajdzie przez całe Włochy, znanym jako Mille Miglia. Zwycięstwo to szansa na ocalenie firmy, a przegrana oznacza stratę wszystkiego.

Film 12+

Wstęp bezpłatny. Zapewniamy popcorn oraz leżaki.

Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Gminy Załuski.